O Kancelarii

Kancelaria Radcy Prawnego Marcina Wyrobka zapewnia kompleksową pomoc i profesjonalne doradztwo prawne Klientom indywidualnym, biznesowym i instytucjonalnym.

Na kompleksowe doradztwo oraz pełne zastępstwo procesowe w zakresie różnych spraw mogą liczyć wszyscy Klienci Kancelarii Radcy Prawnego Marcina Wyrobka. W warszawskiej siedzibie wsparcie mogą uzyskać zarówno Klienci instytucjonalni, jak również biznesowi oraz indywidualni.

Wśród usług oferowanych i realizowanych w w trakcie codziennej obsługi Klienci mogą odnaleźć m.in. wsparcie adwokata w sprawach rozwodowych i separacyjnych, pełnomocnictwo i zastępstwo procesowe w sprawach karnych, jak również porady udzielane Klientom w postaci doraźnych i jednorazowych wyjaśnień lub też stałej formy współpracy.

Wsparcie adwokata, jak i radcy prawnego okaże się niezbędne także w trakcie prowadzenia negocjacji biznesowych oraz mediacji pomiędzy stronami konfliktu. Również w przypadku windykacji należności mogą Państwo pozostawić wszelkie czynności prawne pracownikom warszawskiej Kancelarii.

Szeroki zakres świadczonych przez Kancelarię usług zapewnia uczestnictwo radcy prawnego i adwokata w różnych sprawach i problemach prawnych wynikających z treści zapisów prawa karnego, cywilnego, gospodarczego, podatkowego lub rodzinnego (w szczególności, jeżeli sprawy te dotyczą rozwodów lub separacji).

Pozostawiając prowadzenie spraw warszawskiej Kancelarii mogą mieć Państwo pewność, że zostaną one otoczone rzetelną i merytoryczną obsługą prawną. Wszystkim Klientom pragniemy zapewnić szybką, profesjonalną pomoc oraz pełne zaangażowanie naszego zespołu. Zwracamy także uwagę na indywidualny charakter przedstawianych nam problemów prawnych – przywiązujemy uwagę do realizowania obsługi prawnej na najwyższym poziomie.