O Kancelarii

Kancelaria Radcy Prawnego Marcina Wyrobka zapewnia kompleksową pomoc i profesjonalne doradztwo prawne Klientom indywidualnym, biznesowym i instytucjonalnym.

Czytaj więcej...

Zakres usług prawnych

Naszą ofertę kierujemy do klientów indywidualnych, przedsiębiorców oraz instytucji. Usługi świadczymy zarówno w ramach jednostkowych zleceń jak i umów o stałą obsługę prawną.

 
Zgodnie z art. 4 ust. 1, 2 i 3 ustawy "Prawo o adwokaturze" z dnia 26 maja 1982 roku, w zakres świadczonych przez nas usług prawnych wchodzą następujące czynności:

 • Prowadzenie stałej i kompleksowej obsługi prawnej podmiotów gospodarczych.

  Dokonamy analiz obejmujących gałęzie prawa prywatnego, dotyczące obrotu profesjonalnego. Dostarczymy fachowej porady i pomożemy w zawieraniu umów, prawnych aspektach dokonywania spedycji, przewozu czy składu. Na każdym etapie współpracy zapewniamy rzetelne i pełne zaangażowania podejście oraz indywidualne traktowanie każdej powierzonej nam sprawy.

   

 • Reprezentowanie klientów przed sądami powszechnymi oraz administracyjnymi.

  Nasza pomoc obejmie zarówno doradztwo w zakresie przepisów proceduralnych, jak i szczegółowych działów działań sądowych i administracyjnych. Weźmiemy udział w procesie jako pełnomocnicy, obrońcy lub oskarżyciele posiłkowi. Do każdego problemu podchodzimy w sposób indywidualny, zapewniając rzetelność i możliwie najwyższą efektywność wszystkich podejmowanych działań.

   

 • Uczestnictwo w negocjacjach i mediacjach.

  Naszym klientom pomożemy podczas spraw rozwodowych, w tym w wypracowaniu planu wychowawczego, rodzinnych takich jak alimenty, ustalenie kontaktów, zabezpieczenie miejsca zamieszkania dziecka, trudnych podziałach majątku lub innych skomplikowanych procesach.

   

 • Udzielanie porad prawnych.

  Udzielimy wszelkich porad prawnych, w kontakcie telefonicznym lub bezpośrednim. Korzystając z porady prawnej nie pozwolicie się Państwo oszukać, dowiecie się jak postępować zgodnie ze wskazaniami ustawodawcy, by osiągnąć zamierzony cel, a także w jaki sposób powinniście legalnie dochodzić swoich praw. Nasza Kancelaria skutecznie rozwieje Państwa wątpliwości, wskazując właściwy kierunek postępowania. Profesjonalne porady prawne pozwalają nie tylko uniknąć nieporozumień, ale niejednokrotnie także odnieść znaczące korzyści.

   

 • Sporządzanie opinii prawnych.

  Oferujemy również ustne i pisemne (w formie elektronicznej lub na zwykłym papierze) porady i analizy prawne. Sporządzimy analizę skomplikowanych dokumentów, wyjaśnimy wątpliwe kwestie.

   

 • Przygotowanie projektów umów i pism procesowych.

  Terminowo dokonamy wszelkich usług prawnych, przygotowując profesjonalne umowy i pisma procesowe różnego rodzaju.

   

 • Przeprowadzanie analizy stanu prawego nieruchomości.

  Ustalimy stan prawny nieruchomości, treść umowy najmu, dzierżawy, darowizny, użyczenia. Prowadzimy sprawy dotyczące eksmisji, zapłaty czynszu, czy zwrotu innych wierzytelności. Zajmujemy się też kwestiami nabycia i podziału spadku, wykonaniem czy obaleniem testamentu.

   

 • Windykacja należności.

  Jeśli masz problem z uporczywym dłużnikiem lub zostałeś niesłusznie poddany procesowi egzekucji mienia, udzielimy Ci porady, zajmiemy się również pośrednictwem w takich sprawach.

Do każdej zleconej sprawy podchodzimy indywidualnie. Nasza Kancelaria zapewnia rzetelną i fachową obsługę oraz zaangażowanie na każdym etapie współpracy.

 

Specjalizujemy się w wielu gałęziach prawa. Nasi adwokaci oraz radcowie prawni udzielą Państwu porad prawnych i pomocy w obszarach prawa wymienionych w menu po prawej stronie.